Місто, в яке Ви хочете зробити замовленняПодгориця?
Від вибору залежать асортимент товарів і вартість доставки
Зараз у Подгориці: 28/09/2020

Наші гарантії

Ми розуміємо наскільки для Вас важливо, щоб дорогі Вам люди отримали гарні та свіжі квіти своєчасно. Бездоганна робота із 1999 року та накопичений досвід - найкраща гарантія того, що всі етапи: від вибору букета до його доставки одержувачу, забезпечуються взаємодією і злагодженою роботою усіх співробітників.

Наша компанія працює за правилами, які допоможуть виключити спірні моменти.

1. Умови доставки:

1.1. Служба доставки подарунків YES гарантує виконання замовлення відповідно до Вашого вибору на сайті та за вказаною у замовленні адресою. Адреса доставки може бути змінена за бажанням одержувача у межах зазначеного міста, але до виїзду кур'єра на доставку даного замовлення.
Дата доставки вибирається при оформленні замовлення. Замовлення формується до виконання після оплати.
У разі відміни замовлення (більше, ніж за 1 добу) гарантується повернення коштів сплачених за заявкою. Із суми, що підлягає поверненню, утримується 15% за обробку замовлення та тариф платіжної системи для зворотного переказу коштів.
1.4. У разі неможливості виконати доставку з таких причин:
1.4.1. Неправильно вказана адреса одержувача при оформленні замовлення.
1.4.2. Одержувач відсутній за адресою в указаний час доставки замовником (час доставки узгоджений із одержувачем або доставка виконувалася без узгодження, на прохання замовника).
1.4.3. У замовленні відсутні або не вірно вказані дані одержувача / замовника, що не дозволяє з ним зв'затися й уточнити необхідну інформацію для своєчасного виконання замовлення
1.4.4. Одержувач відмовився прийняти подарунок.
1.4.5. Скасування замовлення менш, ніж за 1 добу.

Сплачена сума замовнику не повертається.

У разі не своєчасного виконання оформленого та оплаченого замовлення з вини служби "YES", гарантується повернення коштів у повному обсязі.

2. Правила заміни:

2.1. У разі, якщо замовлення не може бути точно виконане в силу незалежних від компанії причин (відсутність певного сорту квітів або фруктів, що може бути пов’язано із сезоном), наша служба залишає за собою право зробити заміну на аналогічний або кращої якості товар, попередньо погодивши це із замовником. Усі додаткові витрати несе сторона, яка виконує замовлення (служба доставки подарунків - YES).
2.2. У разі зміни ціни на окремі товари в більшу або меншу сторону після оплати замовлення, перерахунок вартості не провадиться. Замовлення буде доставлене за цінами, які діяли на момент оформлення замовлення.

3. Гарантії якості:

3.1. Кожен букет складається флористом згідно фото й опису на сайті, відповідно до Вашого вибору. Композиція формується не більше, ніж за 2 години до доставки, виключно зі свіжих квітів.
3.2. При відсутності яких-небудь квітів на момент формування букета, із замовником узгоджується заміна. Пропонується не менше двох варіантів рівнозначної або більш дорогої заміни без додаткових витрат із боку замовника.
3.3. Якщо клієнт з якої-небудь причини не задоволений якістю доставленого букету, зверніться, будь-ласка, не пізніше 24 годин із моменту доставки в службу підтримки. Квіти – товар, який швидко псується, і ми не зможемо запропонувати Вам заміну або відшкодувати оплату, якщо Ви нас своєчасно не повідомите про дану проблему.

Ми дуже трепетно ставимося до клієнтів і робимо все, щоб наше обслуговування приносило радість Вам і близьким Вам людям. Якщо Вас не влаштує сервіс нашої компанії на будь-якій стадії: оформлення або виконання замовлення (робота оператора, інтерфейс сайту, робота кур'єра та ін), будь ласка, повідомте нам про це у будь-якій формі (по телефону, залишивши відгук, написавши лист). Жодне Ваше побажання чи зауваження не залишаться без уваги. Це дозволяє нашій компанії підтримувати високий рівень обслуговування та гарантувати якість, бути більш орієнтованими на клієнтів. .

Ми будемо вдячні за будь-які Ваші відгуки!

Доправити замовлення в місті